Algemeen Werkrooster 2017

.
Groep 1
PLAW Gert Jan Schaafsma B 23
Data 25-mrt / 13-mei / 15-jul / 9-sep
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
B.01 m Fred F.A. Bosman
B.04 m Burghard B. Ilge
B.10 m R.A. Meyer
B.16 m Gert-Jan G.J. Timmerman
B.27 m Leon L.M. Smits
B.29 v Ria M.C. Duineveld-Vermeij
L.01 v Jolanda J. Sapouridis
M.18 v Steffany S. Janssen
L.11 m Menno M. Sjoordema
L.13 m Peter A.P.A. Hurkmans
L.17 v Ans A.P.W. van Weel – Hofmans
L.26 v Emma E. Leenen
M.20 m Rene R.W.J Plantenga
S.01 v Marjolijn M.A.C. Sondorp
 .
 .
Groep 2
PLAW Ron Vissser L 19
Data 8-apr / 27-mei / 22-jul / 16-sep
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
H.09 m Martthijn M.J. Stulp
H.21 v Bianca B.P. van Laar
L.05 v Elly C.B.A.M. Elsenbroek
L.09 v Esther E. Zwart
L.12 m Boudewijn J.R.B. van Aken
L.14 m Alex A. Piepenbrock
L.28 v Catriona C. Black
L.33-Z m Oscar O. van Woensel
N.01 v Belinde B. van de Vorm
N.02 v Ans J. Bosch
S.04 m Ronald R.  van Broekhuizen
S.07 m Ad A. Otten
H.05 v Fenna F. Kleinenbroich
H 30 v Ellen E. Bosschaart-Dijkstra
 .
 .
Groep 3
PLAW Bert van der Scheur S 06
Data 18-mrt / 10-jun / 12-aug / 23-sep
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
B.03 m Ingo I. Ender
B.06 m Ab M.A. Mannaert
B.22 m Kursat K. Duru
H.01 v Irene I.M. de Jong
H.14 m Ben B.C.A. Kaptein
H.29 m Tom T. de Winter
L.07 v Mirjam M.H.C. Hartgers
L.16 v Lisbeth L. Cluistra-van der Knokke
L.22 v Gertie G. Alders
L.32 m Han J. van Norde
M.02 v Martina M. van Zonderen
M.04 v Andrea A.H. Coerdt
M.06 m Eef E.J. van Huijssteeden
S.19 v Fija F.H. van Bekkum
 .
 .
Groep 4
PLAW Gerard de Kuyper B 19
Data 1-apr / 20-mei / 29-jul / 30-sep
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
B.02 v Wenda W. Torenbosch
B.08 v Eline E. Kleingeld
B.21 v Severine S. van der Molen
B.25 v Nardy L.J.M.E. van Roessel
H.03 m Martin M. Hamelink
H.26 m Mark Mark Overbeek
H.28 v Thea T. Willemse
L.18 v Tanja T. Heuverkamp
L.20 m Jan J. Woudwijk
L.29 v Els E.C. Hoeboer
M.08 v Fanneke T.M.A. Verlind
L 30 v Eva E.J. Scheen
S.13 m Ben B.P.M. Timmermans
S.15 m Raoul R. Buiter
 .
 .
Groep 5
PLAW Marco Hulsbergen L 21
Data 22-apr / 24-jun / 19-aug / 7-okt
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
B.11 v Paulina P.J. Hartman
B.14 m Tjeerd T. Menger
S.14 m Leks A.J.M. Eppink
H.12 v Mariëllen M.J.A. van Galen
H.13 v Rian R. Schelvis
H.22 m Enee E.E. La Gro
S.05 v Christina C. Knoll
H.25 v Linda L. Manders-Moolenaar
L.03 v Monika M. Bartok
L.10 v Hetty H.M. van Slooten-Jacobs
L.34 v Yvonne Y. Verdonk
M.10 v Tous Wijkhuizen
S.02 v Cara C.M. Crisler
S.17 v Paulien P. Klinkenberg
 .
 .
Groep 6
PLAW Dennis Kamst H 04
Data 6-mei / 1-jul / 26-aug / 18-nov
Tuin Mw/Dhr Roepnaam Initialen en naam
B.09 v Blaga B.K.S. Rooijers
B.13 v Jolanda E.J. van de Weerd
B.20 v Karina K.A.B. Rotteveel
H.17 v Ramona R.M. van Leeuwen
H.20 v Saskia S. van der Woude-van Hoorn
H.24 m Hans J. Hein
H.31 m Marino M. van Wakeren
H.32 m Mark M. Verburg
L.02-c v Anne J.M. Priester
L.25 v Wil W.D.A. Maris
L.31 v Anja A. Roosink-Schutte
L.33-N m Clemens C.M.P.W. Kruijsen
S.21 m Bert A. Vrenegoor
H.06 v Martien M.H. van Woerkom
 .
 .
Werkbeurten op zaterdagen in 2017
 .
zaterdag 18 maart Groep 3 / Start seizoen
zaterdag 25 maart Groep 1
zaterdag 1 april Groep 4
zaterdag 8 april Groep 2
zaterdag 15 april Pasen
zaterdag 22 april Groep 5
zaterdag 29 april Plantjesdag
zaterdag 6 mei Groep 6
zaterdag 13 mei Groep 1
zaterdag 20 mei Groep 4
zaterdag 27 mei Groep 2
zaterdag 3 juni Pinksteren
zaterdag 10 juni Groep 3
zaterdag 17 juni geen AW
zaterdag 24 juni Groep 5
zaterdag 1 juli Groep 6
zaterdag 8 juli geen AW
zaterdag 15 juli Groep 1
zaterdag 22 juli Groep 2
zaterdag 29 juli Groep 4
zaterdag 5 augustus geen AW
zaterdag 12 augustus Groep 3
zaterdag 19 augustus Groep 5
zaterdag 26 augustus Groep 6
zaterdag 2 september Opentuindag
zaterdag 9 september Groep 1
zaterdag 16 september Groep 2
zaterdag 23 september Groep 3
zaterdag 30 september Groep 4
zaterdag 7 oktober Groep 5
zaterdag 18 november Groep 6 / Snipperen takken